Volvo Filtresi

Volvo filtresi tır, otobüs, iş makinaları, deniz motoru ve diğer endüstriyel amaçlı geliştirilen volvo marka motorlar için ihtiyaç duyulan orjinal filtredir. Özellikle de motor ile entegre filtreler; motorun yakıt kullanımını ve uzun ömürlü olmasını da doğrudan etkilemektedir. Sahip olunan araç ya da motorun uzun vadede korunabilmesi ancak bakımının düzenli olarak yapılması ve bakım işleminde de filtrelerin değişimi ile mümkündür. İşte tam da bu aşamada sizlere ihtiyaç duyduğunuz filtreleri sağlamaktayız.

 

1927 yılında İsveç’te kurulan otomotiv şirketi Volvo bünyesinde hem ticari hem de kişisel kullanıma uygun pek çok araç modeli geliştirilmiştir. Tır, otobüs, otomobil gibi bu araç modellerinin yanı sıra endüstriyel faaliyet alanlarında kullanıma uygun özel motorlar da geliştirilmiştir. Tüm bu araç ve motor ürünlerinin performansı ve dayanıklılığı için volvo filtresi yenilenmesi önemli ve gereklidir.

 

volvo filtresi
Volvo Filtresi ;

Volvo Hava Filtresi

 

Aracın uzun yol katediyor olması, hava filtresinin yoğun kullanılıyor olduğu anlamına gelir. Herhangi bir aracın ne kadar süre aralığında hava filtresinin değişmesi gerektiği ise modele göre, aracın hangi şartlarda kullanılıyor olduğuna göre değişkenlik gösterir ancak söz konusu tır, otobüs, iş makinaları gibi daha geniş hacimli araçlar olduğunda, hava filtresinin sık sık değişimi de önem teşkil etmektedir. Bu bağlamda volvo araç modelleri için orjinal Volvo hava filtresi web sitemizden temin edebilirsiniz.

 

Volvo Yağ Filtresi

 

Otomobillerin yanı sıra otobüs, iş makinası gibi oldukça geniş hacimli araçlarında yoğun yağ kullanımı söz konusudur. Yağın doğrudan motora aktarılması ise zararlıdır. Çünkü yağ içerisindeki bileşenlerin zararlı olanları ayrıştırılmalıdır. İşte bu işlemi Volvo araç modellerinde motora entegre edilen Volvo yağ filtresi gerçekleştirmektedir.

 

Volvo Kabin Filtresi

 

Araç iç kabin kısmında havanın temizlenmesi işlemini gerçekleştiren Volvo kabin filtresi yenilendiğinde araç artık dışarıdaki havayı insanlar için ideal bir şekilde koşullandırır. Bunu başarılı filtrasyon işlemi ile gerçekleştirir. Zamanla işlevselliğini kaybeden kabin filtresinin yenilenmesi gerekir.

 

Volvo Yakıt Filtresi

 

Aracın yakıt tüketiminde belli başlı sorunlar gözlemleniyorsa, bu sorunların önlenebilmesi veya tamamen ortadan kaldırılabilmesi için yakıt filtresi gerekmektedir. Volvo araçlar için özel olarak geliştirilen Volvo yakıt filtresi web sitemizden edinebilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonHemen Arayın