Daf Filtresi

 

DAF filtresi aracınızın eski performansını kazanabilmesi için gereklidir. Motor performansı önemlidir. Bu performansı korumak ve canlı tutmak ise size kalmıştır.

 

1928 yılında kurulan DAF otomotiv sektöründe önemli bir yer edinmiş, Hollanda merkezli şirkettir ve bünyesinde pek çok aracı geliştirmiştir. Sahip olunan DAF araç modellerinin pek çok farklı kısımlarında filtreler bulunmaktadır. Filtreler her ne kadar motor performansını yakından ilgilendiren parçalar olsa da, esasında genel olarak aracın tam verimli kullanımı açısından da önem teşkil etmektedir. Bu yüzden dolayı periyodik olarak değişiminin yapılması gerekmektedir. İhtiyaç duyulan filtreleri web sitemizden satın alabilirsiniz.

Daf Filtresi ;

daf filtresi

DAF Hava Filtresi

 

Motorun her daim hava ile etkileşim durumu söz konusudur. Özellikle de motorun yüksek performans ile çalıştığı ve aracın sürat yaptığı ve yol kalitesinin de düştüğü durumlarda araç motorunun hava ile etkileşimi daha yüksek oranda olmaktadır. DAF marka model araçların motorunun uzun ömürlü olabilmesinde önemli ve gerekli bir filtre ekipmanı olan hava filtresi web sitemizden edinebilirsiniz. Bu filtre sayesinde aracın motoruna ulaşacak havanın filtrasyonu sağlanır ve hava içerisindeki oldukça küçük ölçekli, mikron değerindeki zararlı partiküller ayrıştırılır.

 

DAF Yakıt Filtresi

 

Aracın yakıt sorunları ile karşı karşıya kalmaması ve yakıt motor hattında çeşitli sorunlara sebebiyet verilmemesi açısından yakıt filtresi önemli bir filtrasyon ekipmanıdır.Yakıt filtresi aracın bakım sürecinde değiştirilmesi gereken bir filtredir. Değiştirilecek olan yakıt filtresinin orjinal olması gerekir. Web sitemizde sizlere orjinal marka filtre sunuyoruz. Yakıt akışkanını en iyi bir şekilde ayrıştırır ve motorun %99’a kadar ayrıştırılmış temiz bir yakıt ile daha verimli, performanslı ve ekonomik yakıt tüketimi ile çalışmasını sağlar.

 

DAF Yağ Filtresi

 

Araç mekaniği denildiğinde yağ önemli olmaktadır. Y değişimini yaptığınız zaman, DAF araç artık motora ulaşacak yağı filtrasyon etmeye başlar. Yağ içerisinde gözle görülmesi ve ayrıştırılması mümkün olmayan zararlı partikülleri ayrıştırır. Zaman içerisinde ayrıştırma işlevselliğini önemli ölçüde yitiren yağ filtresinin değişimi ve yenilenmesi gereklidir. Bu aşamada web sitemizde DAF marka model aracınız için uygun orjinal filtre satın alabilirsiniz.

Diğer Sitemize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonHemen Arayın