Fiat Filtresi

Fiat filtresi filtre yenileme işleminde ihtiyaç duyulur ve temin edilecek yeni filtrenin yan sanayi olarak değil, orjinal olarak edinilmesini önermekteyiz. Yan sanayi olarak üretilen filtreler %100 verimlilik sağlayamamaktadır. Bu durumda bilinçli tüketici için orjinal filtre seçeneklerini temin etmekteyiz. Fiat marka araç modeli sahiplerinin filtre değişim işlemi için ihtiyaç duydukları orjinal hava, yağ, yakıt ve kabin fitresi çeşitlerini firmamızdan edinebilirler.

 

İtalya otomotiv şirketi olan Fiat, ülkemizde oldukça fazla tercih edilen otomobil modellerini geliştirmiştir. Araçların dönemlik bakımlarında dikkate alınan performans unsurlarının başında filtreler gelmektedir. Fiat marka araç modellerinin filtre değişim zamanları aksatılmamalıdır. Nitekim filtreler aracın motor ve genel performansını ciddi oranda etkilemektedir. Bu bağlamda filtre yenileme işleminde ihtiyaç duyulan filtreleri web sitemizden temin edilebilmektedir.

fiat filtresi

 

Fiat Filtresi ;

Fiat Hava Filtresi

 

Motorun daha rahat bir şekilde çalışabilmesi için çeşitli zararlı partiküllerin motorun işlevselliğine etki etmemesi gerekir. Söz konusu zararlı partiküllerin özellikle de motorun çalışma esnasında hava yolu ile motora etki etmesi büyük bir ihitimal dahilindedir. Bu bağlamda Fiat filtresi önemli bir görevi üstlenir ve motor ile etkileşime geçen havayı ayrıştırarak, motorun performansını ve işlevselliğini korur.

 

Fiat Yakıt Filtresi

 

Depoya entegre edilen yakıt filtresi depodaki yakıt akışkanının önemli ölçüde ayrıştırılmasını sağlar. Fiat yakıt filtresi değişimi önemli bir işlem olduğundan dolayı alanında bilgili ve uzman bir teknik personelin bu işlemi titizlikle gerçekleştirilmesi önem teşkil eder.

 

Fiat Yağ Filtresi

 

Yağ filtresi de tıpkı yakıt filtresi gibi zararlı partikülleri ayrıştırır. Orjinal olarak temin edebileceğiniz Fiat yağ filtresi yağdaki 15-40 mikron değerindeki zararlı partiküllerin %98’i kadarını, 3-5 mikron değerindeki partiküllerin ise %40’a kadarını ayrıştırabilmektedir. Zaman içerisinde ayrıştırma oranı düşen filtrenin mutlaka yenilenmesi gerekmektedir.

 

Fiat Kabin Filtresi

 

Araç içerisindeki hava kalitesinin iyileştirilebilmesi için kabin filtresi havayı ayrıştırır. İnsan sağlığına zarar vermesi muhtemel zerrecikleri arındırır. Bu nedenden dolayı Fiat kabin filtresi tahmin edildiğinden önemli bir işi yerine getirmiş olur.  Genellikle 15,000 km’de bir değiştirilmesi araç üreticileri tarafından önerilen kabin filtresi farklı malzemelerden imal edilmiş çeşitleri satışa sunulmaktadır.

Diğer sitemize buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonHemen Arayın