Donaldson Filtre

Donaldson Filtre merkez fabrika bünyesinde imalatı gerçekleştirilmiş ve pek çok marka araç modeli ile de tam uyumlu orjinal filtreleri temin eden bayi noktasıdır. Bu bayi noktasında hem motorlu araçlar hem de endüstriyel faaliyet alanlarında kullanım için özel olarak geliştirilmiş olan motorlar için gerekli olan; hava, kabin, yakıt ve yağ filtreleri edinilebilmektedir. Bu aşamada filtre edinme sürecinde teknik servis noktaları ya da son tüketicilerin filtre kalitesi üzerinde durmaları önemli bir konudur. Nitekim düşük malzeme kalitesinden geliştirilen yan sanayi filtre ürünleri tam verimli filtrasyon yapamaz. Özellikle de motora entegre edilen filtrelerin düşük kalitede olması verimi düşürür . Uzun vadede motorun verimliliğin düşmesine ve pek çok arızanın ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir.

 

Donaldson filtre ana bayi piyasa genelindeki tüm araç modelleri ve aynı zamanda farklı motor tipleri için orjinal filtreleri bulabileceğiniz ana bayi noktasıdır. Toptan alımın mümkün olduğu bu ana bayi noktası aynı zamanda Türkiye çapında anlaşmalı bayi noktaları ile de hizmet vermektedir. Filtre temini için orjinal parça tercihi ve toptan alımlardaki fiyat teklifi bilgilerinin öğrenilebilmesi için firma ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Bu sayede ihtiyaç duyulan filtreler güvenli bir şekilde edinilebilir.

donaldson filtre

Donaldson Filtre Yakıt Filtresi
Donaldson Filtre Hava Filtresi
Donaldson Filtre Yakıt Filtresi

 Donaldson Filtre

Filtreci araç performansını etkileyen filtre çeşitlerinin değişimi için en doğru adrestir. Hava filtresi, yakıt filtresi, kabin filtresi ve yağ filtresi gibi hemen her araçta entegre edilmiş olan filtrelerden bazıları aynı zamanda endüstriyel faaliyet alanlarında kullanım için geliştirilmiş özel motorlarda da entegre edilmiştir. Tüm bu araç ve motor sistemlerinin uzun vadede verimli bir şekilde çalışabilmesi ise ancak periyodik olarak filtre yenileme işleminin yapılması ile mümkün olmaktadır.

 

Toptan filtre alımı ile teknik servisler, son kullanıcılarının genellikle periyodik kontrolleri için getirmiş oldukları araçlarının filtre değişimini yaparlar. Bu aşamada aracın marka ve modeline göre uygun bir filtre kullanımı önemlidir. Olduğu gibi kullanılacak olan yeni filtrenin orjinal olması da önem teşkil etmektedir. Nitekim piyasa geneline yan sanayi olarak imalatı gerçekleştirilmiş olan filtreler ile orjinal filtreler arasında ciddi oranda performans farkı durumu söz konusudur.

Diğer sitemize buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonHemen Arayın