Fleetguard Filtre

Fleetguard Filtre farklı araç markaları bünyesinde geliştirilen araç modellerinin yanı sıra farklı motor serileri ve motor tipleri için de geliştirilen filtreleri bulabileceğiniz sağlayıcıdır. Özellikle de teknik servis noktaları toplu bir şekilde filtre alımı yaparlar. İstediklerinde hem malzeme kalitesini ön planda tutarlar hem de fiyat teklifini değerlendirirler. Bu bağlamda bir filtre üretici, sağlayıcı ve satıcı ana firmanın kalite, orjinalliği ön planda tutması ve piyasa genelinde iyi bir fiyat oranında satış yapıyor olması önem arz eder.

 

Toptan filtre alımı sayesinde teknik servis noktalarında son kullanıcıların araçlarında filtre değişimleri yapılabilmektedir. Araç marka ve modeline uygun bir şekilde değiştirilecek filtreler ile araç genel performansı ciddi oranda artacaktır. Özellikle de hava filtresi değişimi, yağ filtresi değişimi ve yakıt filtresi değişimi önemlidir. Nitekim bu filtre elemanları doğrudan ve dolaylı olarak motorun verimliliğine, performansına ve ömrüne etki etmektedir.

 Fleetguard Filtre

Fleetguard Filtre Hava Filtresi
Fleetguard Filtre Yakıt Filtresi
Fleetguard Filtre Yağ Filtresi

 Fleetguard Filtre

Fleetguard filtre bayisi ihtiyaç duyulan araç ve özel motor filtrelerinin temin edilebileceği bayi noktasıdır. Herhangi bir araç mekaniği açısından değerlendirdiğimizde esasında bir aracın genel performansını etkileyen pek çok unsur vardır. Ancak bu unsurların pek çoğu motor ile ilgilidir. Dolayısıyla da motorun verimli çalışması sağlandığında, araç performansı da önemli ölçüde artacaktır. Tam da bu aşamada doğru filtre montajı ve orjinal filtre tercihi önem teşkil etmektedir. Piyasadaki filtre üreticileri ve sağlayıcıları arasında toplu alım imkanını sunar. Aynı zamanda pek çok araç modeline ek olarak endüstriyel faaliyet alanlarında kullanım için özel geliştirilmiş olan motorlar için de filtre seçenekleri sunan üretici, sağlayıcı filtre firmaları her daim daha fazla tercih edilmektedir.

 

Sektörde bilindik ve Türkiye genelinde pek çok teknik servis noktasının da filtre temini yaptığı firmalardan birisi olan Fleetguard filtre ana bayi. Araç ve farklı endüstriyel motor serileri için gerekli olan hava filtresi, yakıt filtresi, yağ filtresi ve kabin filtresi imalat ve pazarlama hizmetini sunmaktadır. Bu doğrultuda motor ve araç peformansının arttırılabilmesinde gerekli olan filtre değişimi işlemi de başarılı bir şekilde, orjinal olarak gerçekleştirilir ve tam verimlilik elde edilir.

Diğer sitemize buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonHemen Arayın