Mitsubishi Filtresi

Mitsubishi Filtresi satın almak için web sitemizi ziyaret edebilir ve filtre çeşitlerimize bakabilirsiniz. 1870 yılında faaliyete geçen otomotiv sektörünün en dev şirketlerinden birisi olan Mitsubishi Motors Corporation, Japonya merkezli ve dünya çapında pek çok ortaklığa imza atmıştır. Bünyesinde geliştirilen araç modellerinin daha verimli, performanslı ve güvenli bir şekilde çalışabilmesi için gerekli olan filtreleri web sayfamızda bulabilirsiniz.

mitsubishi filtresi

Mitsubishi Filtresi ;

Mitsubishi Hava Filtresi

 

Mitsubishi hava filtresi havayı ayrıştırır ve motorun çalışması esnasında, performansını düşürmesi muhtemel olan partikülleri ayrıştırır. Bu bağlamda motorun performansını önemli ölçüde etkileyen filtre elemanlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. Uzun süreli, tam performans kullanılan bir araç için belirli bir zaman aralığında hava filtresi değişimi önemli ve gereklidir.

 

Mitsubishi Yağ Filtresi

 

Mitsubishi yağ filtresi motor yağı içerisindeki 15-40 mikronluk partikülleri ayrıştırabilmektedir. Motor çalışma durumunda olduğunda yağı yavaş yavaş çekmeye başlar. Bu süreçte yağ içerisinde, motorun performansını düşürmesi muhtemel partiküllerin ayrıştırılması gerekmektedir. Bu süreçte yağ filtresi etkin bir şekilde görevini yerine getirir.

 

Mitsubishi Kabin Filtresi

 

Mitsubishi kabin filtresi dışarıdaki havanın aracın iç kısmına geçişi sürecinde ayrıştırma görevini üstlenmektedir. Aracın kabin filtresine entegre edilen bu filtre, kabin filtresi olarak tanımlanır. Uzun süreli kullanımlar neticesinde filtre işlevselliğini yitirebilmekte ve performansı düşebilmektedir. Daha etkin bir filtrasyon işlemi için ise Mitsubishi araç modeliniz ile uyumlu filtreyi edinmeli ve filtre değiştirme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bu bağlamda web sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

 

Mitsubishi Yakıt Filtresi

 

Mitsubishi yakıt filtresi aracın yakıtı daha verimli bir şekilde kullanabilmesini sağlayan önemli bir motor filtre çeşitlerinden birisidir. Yakıt filtrasyonu önemli bir konudur çünkü aracın deposuna gönderilen yakıtın içerisinde yer alan, bazıları gözle görülen, bazıları ise gözle görülmesi imkansız olan zararlı partiküller aracın çalışması esnasında motorun zarar görmesine sebep verir ve bu da oldukça kısa zaman aralıkları ile aracın sürekli arızalı durumunda olmasına ve genel olarak da performansının ciddi oranda düşmesine sebep olur. İhtiyaç duyduğunuz Mitsubishi araç filtreleri web sayfamız üzerinden aradığınız filtre çeşidini bulabilir, kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Yorum yapın

Call Now ButtonHemen Arayın