Audi Filtresi

Audi filtresi bu model araçlar için filtre değişimi yapabilmenizde gerekli olmaktadır. Hava, yağ, yakıt ve kabin filtre çeşitlerini web sitemizden kolay ve güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

 

Audi, Almanya merkezli bir otomobil şirketi ve kuruluşu 1900’lü yıllardan öncesine dayanmaktadır. Oldukça köklü bir şirket ve bünyesinde geliştirilmiş pek çok farklı amaçlı kullanıma uygun modeller bulunuyor. Audi araç sahiplerinin, araç performanslarını korumaları ve uzun vadede herhangi bir arıza durumu ile karşı karşıya kalmamaları için araç bakımına önem vermeleri gerekmektedir. Genellikle teknik servis bünyesinde fark edilen önemli bir ayrıntı filtrelerin değişim zamanının geldiğidir. Bu durumda orjinal filtre edinilmesi ve değişim işleminin uzman personel tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.

Audi Filtresi ;

audi filtresi

Audi Hava Filtresi

 

Audi araç modelleri her ne kadar sağlam motor aksamına sahip olsalar da, tıpkı diğer motor serileri gibi bakımı önemli ve gerekli olmaktadır. Çünkü motor arızalarının pek çoğunun nedeni bakımsızlıktan kaynaklıdır. Motor bakımı denildiğinde ise hava filtresi değişimi olmazsa olmaz bir kriterdir. Bu bağlamda bu marka model araçlar için satın almanız gereken hava filtresi web sitemizde bulunmaktadır. Bu filtre, özellikle de asfalt dışında farklı toprak arazi koşullarında yoğun kullanılan aracın motorunun hava içerisindeki zararlı partiküllerden etkilenmesinin önüne geçmesi için önemlidir ve daha birçok fayda sağlar.

 

Audi Yakıt Filtresi

 

Son tüketicinin önem verdiği konuların başında yakıt tüketim oranı gelir. Araç modelleri için geliştirilen yakıt filtresi edinilmeli ve belirli bir süre kullanılan filtrenin değişimi gerçekleştirilmelidir. Bu sayede motor gereğinden fazla yakıt tüketmeyecektir.

 

Audi Yağ Filtresi

 

Mekaniğin verimli çalışabilmesinde yağın arındırılmış olmasının önemi büyüktür. Bu bağlamda  araç mekaniği için gerekli olan yağ filtresi web sitemizden edinebileceğiniz araç filtreleri arasındadır. Yağı filtrasyon eder ve mikron değerde küçük zerrecikleri yağdan arındırır.

 

Audi Kabin Filtresi

 

Filtreler sadece motorun verimli çalışmasını değil aynı zamanda aracın genel kullanım kalitesini de etkilemektedir. Bu bağlamda kabin filtresi araç içi hava kalitesini ve klima iklimlendirme koşullarını önemli ölçüde iyileştirecek filtre çeşididir.

Diğer sitemize buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonHemen Arayın